Hakkımızda

Merhaba ben Tarık TURGUT, Nevşehir 1972 Dogumluyum, Evli ve 2 Cocuk Babasıyım.Emniyet Teskilatı Bunyesınde cok Sevdıgım Polislik mesleğini Polis Memuru olarak Yıllarca görev yaptım. Görevimi yaparken 2015 yılının Mayıs ayında bir arkadaşımın tavsiyesi ile Kırmızı Reshi Mantarı ile tanıştım.

Sağlıklı yaşamın temeli sağlıklı beslenme olmasına rağmen ben de herkes gibi sağlıksız beslenmek zorunda kalıyordum ve bu arada kendi sağlığını koruyamayan sürekli ilaç kullanmak zorunda olan birisi durumunda oldum ve birtakım sağlık sıkıntılarım oluştu sonra oğlumun sağlık sıkıntısı olan Bronsit, Astım gibi sağlık sorunu ortaya çıkınca çözüm aramaya başladım.

 Cok seyler tavsiye edildi bunların içinde Bitkisel Gıda Takviyeleri de vardı. Ancak Yapmıs olduğum araştırmalarda, Bitkisel takviyeler eksik kalan besin ihtiyacını sağlayacak sağlıklı bir gıda olarak kullanılması gerektiği için yediğimiz sıradan besinlerden çok kaliteli olması, 

tamamen doğal yöntemlerle üretilmesi ve kalitesinin belgelenmiş olması gereken Takviyeler olması gerektiğini öğrendim. Bu Süreç içerisinde gerek kendim gerekse oğlum için eczanelerden ve aktarlardan bir çok bitkisel ürün alarak kullandım.

Ne var ki bir çok bitkisel ürünün sıradan gıdalardan bir farkının olmadığını fark ettim. Ama Arkadasımın tavsiyesi ile karşıma çıkan Kırmızı Reshi Mantarı, Yaptığım araştırmalarda günümüzde mutlaka hayatımızda olması gereken, düzenli kullandığımızda sağlıklı beslenmemize muhteşem bir katkı yapan bir bitki olduğunu, Okuduğum bilimsel makalelerde kötü beslenme sorununu kökten çözen ve 150’den fazla hastalığa faydası olan muhteşem hammadde ve muhteşem bir bitki olduğunu öğrendiğimde, ömür boyunca kullanmaya ve kullandırmaya yani tavsiye etmeye karar verdim.

Hayatımıza B planı olarak giren Kırmızı Reishi Mantarı nın suan A planımız olacağını Saglık ve Varlık anlamında yasam kalitemizi arttıracağını tahmin bile edemezdim, Suan Bilinçli olarak gördüğüm büyük bir fırsatı değerlendirerek cok sevdiğim Mesleğimden 2021 yılının Mart ayında Emekli oldum. Suan Ek iş olarak Degil Tek iş olarak hayatımızın fırsatını tam zamanlı yapmaya ve yaşamaya başladık.

Herkesi bu sağlık ve varlık fırsatını yaşamaya davet ediyorum……

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
Sohbet Penceresi
Merhaba yardımcı olmamı istermisiniz?